S kým budete spolupracovat

Dovolte mi se krátce představit, ať víte, kdo bude stát za vaším novým webem, vylepšeným řešením, opravou, konzultací nebo za tím, na čem se společně dohodneme. Mojí základní nabídku a orientační ceník naleznete zde.

Základní informace

Jmenuji se Václav Ambrož, je mi 37 let a 14 let pracuji v IT průmyslu. Moje práce je mi i zábavou a rád se stále posouvám a vzdělávám a proto je mojí další vášní vedle IT průmyslu také i průmysl osobního rozvoje. Ve volném čase pak rád zajdu do posilovny. V mládí jsem byl 7 let fotbalovým brankářem a proto mám i blízko k fotbalu.

Pracovní životopis

Moje IT kariéra započala v roce 2008, kdy jsem začal pracovat na zákaznické podpoře 2. úrovně ve společnosti Forpsi a kde jsem působil až do roku 2015. V roce 2016 jsem se chtěl posunout zase o nějaký ten krůček profesně dál a začal jsem se věnovat kariéře Linux administrátora ve společnosti Český hosting, které se věnuji až dodnes.

Vždy mě ale vedle hostování aplikací a řešení jejich provozních problémů, lákalo ty samotné aplikace vytvářet. Většinou jsem si je dělal hlavně pro sebe, abych si usnadnil nebo zautomatizoval nějakou práci. Koncem roku 2022 jsem se ale rozhodl, že je budu vytvářet i pro ostatní a převedu své zkušenosti do praxe a začnu podnikat jako OSVČ v oblasti tvorby webů. A od 12.září 2022 se to stalo skutečností. Nově lze informace o mém podnikání nalézt i na Navolnenoze.cz.

Václav Ambrož